Deniz Gürsoy

1991 yılında Ankara’da doğdu. Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi’nde Uluslararası İlişkiler ile Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi okudu. Yüksek lisansını aynı üniversitede Siyaset Bilimi Anabilim Dalı’nda tamamladı. Kültürel haklar ve hak temelli yaklaşım konularında çalışmakta olup Kapadokya Uluslararası Uygulamalı Çocuk Kitapları Festivali’nin yanısıra Uluslararası Çocuk Diyarı Film Festivali’nin komitesinde de yer almaktadır. Goethe-Institut Ankara’da proje koordinatörü ve kütüphaneci olarak çalışmaktadır.

Gül Çandır Saç

Ankara Üniversitesi, Eğitim Bilimleri Enstitüsü/Güzel Sanatlar Eğitimi Bölümü doktora öğrencisidir. Mezuniyet alanları felsefe ve psikolojidir. Kapadokya Üniversitesi Çocuk Gelişimi Bölümü’nde öğretim görevliliği yapmıştır. Şu an da, Erasmus Bursu ile Paris’te bulunmakta, Studio DTM’de 1 yıllık bir sanat eğitimi almaktadır. (Hareket/Beden Temelli Oyunlar: ‘Mim ve Clown’) Aynı zamanda Paris’te bir sivil toplum kuruluşunda, Unesco ve Caf destekli çocuklar için felsefe projesinin kültür&sanat sorumlusudur.

 

Uğur Hassamancıoğlu

1993 yılında Kayseri’de doğdu. 2015 yılında Hacettepe Üniversitesi Çocuk Gelişimi Bölümünden mezun oldu. Mezun olduktan sonra özel gereksinimli çocuklarla çalıştı. Şu anda Hacettepe Üniversitesinde yüksek lisansa devam etmektedir ve Kapadokya Üniversitesi Çocuk Gelişimi Bölümünde Araştırma Görevlisidir. 

Mehmet Yaşar Sönmez

1992 yılında Kayseri'de doğdu, ilk ve orta öğretimini Kayseri'de tamamladı. 2017 yılında Hacettepe Üniversitesi Sosyal Hizmet Bölümünden mezun oldu. Eğitim hayatına Ankara Üniversitesi Sağlık Bilimleri Enstitüsü Sosyal Hizmet Anabilim Dalında yüksek lisan yaparak devam etmekte ve aynı zamanda özel bir psikiyatri hastanesinin AMATEM kliniğinde sosyal hizmet uzmanı olarak çalışmaktadır. Profesyonel kayakçılık ve müzisyenlik geçmişi bulunmaktadır.

Funda Sakal

1985 Ankara doğumludur. Orta Doğu Teknik Üniversitesi İktisat Bölümü’nde okudu. Yüksek lisansını aynı üniversitede Sosyal Politika Programı’nda tamamladı. 2010-2016 yılları arasında Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı’nda gönüllü olarak çalıştı. TCMB’de Uzman olarak çalışmaktadır. 

 

 

Bülent Özçelik

Lisans eğitimini Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler alanında tamamladıktan sonra bir dönem yurt dışında eğitim gördü. Sonrasında  yüksek lisans  eğitimini Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi alanında tamamladı. Şu anda Kapadokya Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Bölümü’nde çalışmaktadır.

Münire Aydilek Çiftçi

Kapadokya Üniversitesi Sağlık Bilimleri Yüksekokulu Çocuk Gelişimi Bölümü’nde Doktor Öğretim Üyesi olarak çalışmaktadır. 2008 yılında Ege Üniversitesi Okul Öncesi Öğretmenliği bölümünden mezun olduktan sonra 2011 yılında Çukurova Üniversitesi Okul Öncesi Eğitimi alanında yüksek lisans ve 2017 yılında doktora derecesini kazanmıştır. Çağdaş Drama Derneği tarafından düzenlenen birçok atölyede katılımcı ve raportör olarak yer almıştır. Erken çocuklukta gelişim, erken çocuklukta yaratıcı drama, erken çocuklukta toplumsal cinsiyet, gelişimin sosyokültürel ve tarihsel bağlamda incelenmesi, çok kültürlülük ve kültürler arası temelde çocuk ve aile araştırmaları konuları akademik ilgi alanları arasındadır.

50420 Mustafapaşa

Ürgüp

Nevşehir

Türkiye

Tel: +90-505-662 9168

Fax: +90-384-353 5125

  • Facebook Sosyal Simge
  • YouTube - White Circle
  • Twitter
  • White Instagram Icon

© 2018-2020. Sitede kullanılan materyal telif hakkı ile korunmaktadır.